granat owoc

0

Żeby zebrać gruntowny wywiad od pacjenta, potrzeba zwykle od kilku do kilkunastu minut. Ten czas można jednak skrócić do minimum i już po minucie wiedzieć, co dzieje się w organizmie badanej osoby. To możliwe dzięki Quantum.

Co można diagnozować?

lekarz pierwszego kontaktu

Zdjęcie: lekarz pierwszego kontaktu

Fotografia: Flickr.com CC 2.0 : Jeff Eaton

Quantum to urządzenie, które możne znacznie usprawnić pracę lekarzy rodzinnych, dietetyków, praktyków holistycznych, a także naturopatów, właścicieli salonów odnowy biologicznej i kosmetycznych. Będzie również niezastąpione w przypadku domowego użytku, pozwalając na bieżące monitorowanie swojego zdrowia. Podstawowy raport o tym, co dzieje się w organizmie, jest generowany już po 60 sekundach pracy urządzenia.

Główna funkcja Quantum to analiza niedoboru witamin i minerałów, ale w urządzeniu dostępnych jest 38 raportów, obejmujących wszystkie najważniejsze elementy wpływające na stan zdrowia. Ocenie może być poddany m.in. układ krążenia i naczyń mózgowych, układ hormonalny, system odpornościowy, pęcherzyk żółciowy, poziom witamin, a także płuca, oczy, tarczyca czy prostata. Przy pomocy aparatu Quantum można także sprawdzić, czy w organizmie nagromadziły się metale ciężkie.

Po zebraniu wyników z przeprowadzonej analizy, urządzenie dobiera odpowiednią terapię, prowadzącą do pozbycia się dolegliwości. Cała procedura odbywa się w sposób szybki, prosty, całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny.

Co wyróżnia urządzenie Quantum?

Raporty zostały przygotowane w oparciu o badania stu milionów przypadków klinicznych prowadzonych przez lata i przy współpracy z wieloma ekspertami w dziedzinie medycyny. Diagnoza jest kompleksowa i obejmuje wszystkie najważniejsze parametry zdrowotne. Co ważne – pozwala wychwycić czynniki sprzyjające rozwojowi choroby oraz jej wczesne stadium, kiedy nie daje jeszcze objawów. To z kolei daje szansę na podjęcie leczenia już w początkowym etapie rozwoju dolegliwości.

Quantum to także urządzenie bezpieczne, wygodne w użyciu i proste w obsłudze. Czas diagnozowania jest znacznie krótszy, niż przeprowadzenie standardowego wywiadu, co oszczędza czas nie tylko pacjentów, ale i lekarzy czy osób związanych zawodowo z ochroną i poprawą zdrowia.

Gdzie kupić Quantum?

Bezpośrednim dystrybutorem urządzeń Quantum na terenie Polski jest Evitum. W cenie urządzenia jest nie tylko jego serwis, ale także szkolenie z obsługi. Szczegóły: http://evitum.pl/

Skomentuj ten materiał