granat owoc

0

Marzysz o trwałym pozbyciu się ciężkich okularów i szczypiących, często niewygodnych soczewek kontaktowych? Laserowa korekcja wzroku jest właśnie dla Ciebie! To jedyna dostępna możliwość całkowitego pozbycia się wad wzroku. Jest to bardzo bezpieczna alternatywa dla tradycyjnych szkieł okularowych, czy kontaktowych. Polega ona na modelowaniu rogówki w odpowiedni sposób, tak aby wada wzroku całkowicie ustąpiła. Większość pacjentów jest zdania, że poprawa widzenia jest już zauważalna po samym zakończeniu zabiegu. Przekonaj się jak łatwo, szybko i bezboleśnie możesz pozbyć się swojej korekcji!

Laserowa korekcja wzroku to zabieg stający się coraz bardziej powszechnie wykonywany, dlatego, że właśnie za jego pomocą przywraca się pełną ostrość widzenia. Wady wzroku to coraz częściej występująca przypadłość u współczesnych ludzi. Oczy źle znoszą promieniowanie UV, zbyt długie eksploatowanie je na działanie urządzeń elektronicznych, takich jak komputer, telefon czy telewizja, znacznie wpływa na zmysł wzroku i skutecznie go osłabia. Według badań i statystyk okulistów, ponad połowa Polaków cierpi na krótkowzroczność.

Szybki i bezbolesny zabieg – laserowa korekcja wzroku

Laserowa korekcja wzroku jest przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym, które zapewniają krople znieczulające. Cały zabieg jest bezpieczny i bardzo rzadko pacjenci skarżą się na jakiekolwiek komplikacje. Zadanie pacjenta poddającego się laserowej korekcji wzroku jest tylko patrzenie „w światełko”. Często laser ma w swojej funkcji śledzenie gałki ocznej, więc nawet w przypadku, kiedy pacjent spuści wzrok z punktu centralnego, laser od razu przestaje pracować. To czyni cały proces całkowicie bezpiecznym.

Laserowa korekcja wzroku jest bardzo wygodnym, praktycznym i technologicznym sposobem, na skuteczne pozbycie się wady wzroku.

Laserowa korekcja wzroku to idealne rozwiązanie dla praktycznie każdej wady!

Zabieg jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, najczęściej podejmowany jest u ludzi po 21 roku życia, o stabilnej masie ciała. Przed laserową korekcją wzroku, każdy pacjent przechodzi szereg badań kwalifikacyjnych. Oczy są dokładnie badane, ich wielkość i korekcja, poprzez rozszerzenie źrenic. To opcja niemalże na każdą wadę wzroku, krótkowzroczność, nadwzroczność i astygmatyzm – laserowa korekcja wzroku rozwiąże każdy Twój problem!

Zabieg laserowej korekcji wzroku wykonuje się raz na całe życie i wada już nie powraca. Warunkiem i gwarancją tego jest oczywiście poprawnie przeprowadzona kwalifikacja oraz stabilność wady. Jeśli chodzi o wadę, jaką jest presbiopia, korekcję wykonuje się tym samym laserem, tylko zmieniana jest jego praca. Laserowa korekcja wzroku to rozwiązanie niemalże dla każdego.

Mało inwazyjny zabieg bez powikłań – laserowa korekcja wzroku

Poprawa po wykonaniu zabiegu jest niemalże natychmiastowa, pacjenci od razu zauważają efekty. Pierwsze dni po zabiegu mogą być czasem trudne, może im towarzyszyć lekkie łzawienie i światłowstręt, jednak już po zagojeniu się nabłonka, wszystko wraca do normy, a pacjent może się w pełni cieszyć ostrym widzeniem!

Przez pierwszy miesiąc każdy podopieczny przyjmuje krople z antybiotykiem. Bardzo ważny jest odpoczynek w czasie rekonwalescencji. Cały proces zabiegu trwa nie dłużej niż 20 minut. Po zakończeniu całego procesu większość pacjentów odczuwa natychmiastową poprawę i odzyskuje pełną ostrość widzenia. Większość pacjentów po zabiegu nie ma żadnych problemów ze wzrokiem. Okresowe pogorszenie kontrastu czy delikatne rozmywanie się świateł jest zupełnie normalne. Po okresie rekonwalescencji można wykonywać wszystkie czynności i swobodnie uprawiać sport bez noszenia okularów.

Zobacz ofertę laserowej korekcji wzroku w Twoim województwie

Wiadomo – koszt korekcji laserowe jest nieco większy niż samo wyrobienie okularów z odpowiednią korekcją. Jednak kiedy weźmiesz pod uwagę fakt, ile kosztowały Cię drugie, trzecie oprawki i lepsze, cieńsze szkła – laserowa korekcja wzroku przestaje wydawać się drogim rozwiązaniem, ponieważ wykonana raz nie wymaga już żadnej innej korekty. Istnieją różne metody laserowej poprawy widzenia, dzielą się na powierzchniowe i głębokie- wybór konkretnej metody zależy od Twojej wady i opinii okulisty. Pozbądź się raz na zawsze niewygodnych okularów i soczewek kontaktowych, zainwestuj w korekcję laserową i ciesz się ostrym widzeniem do końca życia!

Skomentuj ten materiał