granat owoc

0

Klapki Crocsy podbijają światowy rynek mody już od kilku sezonów. Ich fason jest na tyle oryginalny, że do dziś budzi spore kontrowersje, a materiał, z którego są wykonane niektórym kojarzy się z tandetą, więc trzymają się od niego z daleka.

Z pewnością Crocsy nie są dla wszystkich, ale posiadają zalety, które doceni każdy, kto szuka wygodnych i przewiewnych butów na lato.

crocsy

Fotografia: Flickr.com CC 2.0 Emran Kassim

Klapki Crocsy: oryginalny design

To właśnie fason klapek Crocs budzi największe kontrowersje. Trzeba przyznać, że żywe kolory obuwia i jego kształt mogą budzić skojarzenia z butami z innej planety, ale to właśnie jest ich niepowtarzalny urok, który sprawia, że są tak efektowne. Oryginalność butów Crocs przejawia się w intensywnych barwach modeli oraz intrygującym kształcie, który nawet producenci opisują jako “kosmiczny”. Znawcy mody i miłośnicy niecodziennych rozwiązań uwielbiają Crocsy, gdyż zdecydowanie wyróżniają się na ulicy.

Klapki Crocsy: wygoda

Nie każdy będzie zadowolony z wyglądu klapek Crocs, ale z pewnością każdemu spodoba się fakt, że są bardzo wygodne. Wykonano je z materiału crosslite, który charakteryzuje tym, że doskonale amortyzuje wstrząsy, przez co krok jest bardziej stabilny. Materiał przypomina piankę lub plastik i idealnie dopasowuje się do stóp swojego właściciela. Crocsy to doskonałe obuwie na upalne lato – jest lekkie, a dzięki niewielkim dziurkom zapewnia stopom dopływ świeżego powietrza, przez co nie męczą się tak szybko.

Klapki Crocsy: zdrowie

Materiał crosslite jest odporny na wilgoć, dzięki czemu skutecznie zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów. Dodatkowo klapki wyprofilowano tak, by nawet codzienne chodzenie w nich przez kilka godzin nie powodowało urazów stóp i kręgosłupa. Dlatego osoby, które długo stoją w pracy, bardzo często decydują się na klapki Crocs. Wewnątrz buta umieszczono specjalne wypustki, które masują stopę podczas chodzenia. Nasze stopy odpoczywają przy każdym kroku!

Klapki Crocsy: wytrzymałość

Nie bez powodu logo obuwia Crocs przedstawia krokodyla. Po pierwsze, konstrukcja buta przypomina głowę zwierzaka. Po drugie, producenci chcieli, by klapki Crocs były silne i wytrzymałe, a krokodyle z pewnością tym właśnie się charakteryzują. Crocsy ciężko zniszczyć, za to bardzo łatwo się je czyści – wystarczy przetrzeć but mokrą szmatką. Podeszwy klapek nie zostawiają śladów i są odporne na zabrudzenia. Dzięki temu mogą służyć nam przez wiele lat.

Klapki Crocsy: funkcjonalność

Klapki Crocs bardzo szybko można zdjąć i założyć, co jest niezwykle komfortowe podczas wakacyjnych wypadów na plażę. Nie ulegają odkształceniom, więc nie da się zdeformować ich kształtu nawet po włożeniu do ciasnej walizki. Posiadają antypoślizgową podeszwę, dzięki czemu możemy bezpiecznie poruszać się po wilgotnym podłożu, np. na łodzi. Pasek zabezpiecza buty przed spadaniem. Crocsy są uniwersalne – produkowane dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Buty doskonałe na lato i wakacje w tropikach. Tego lata daj swoim stopom odetchnąć i spraw sobie Crocsy na www.e-sporting.pl.

Skomentuj ten materiał