granat owoc

0

Leki na potencję, każdy o nich słyszał, lecz niewielu tak naprawdę wie, jak one działają. I to właśnie dlatego narosło wokół nich wiele mitów, jakoby miały one powodować choroby nowotworowe, a w konsekwencji śmierć. Prawda jest jednak inna, a to, że mało osób wie, jak jest naprawdę, spowodowane jest ogromnym tabu, który wyrósł wokół tematu potencji.

mężczyzna

Flickr.com CC 2.0 istolethetv

Warto więc wiedzieć, czym ona jest, a także jakie mogą wiązać się z nią problemy. Po pierwsze, potencja seksualna jest zdolnością organizmu do odbycia stosunku płciowego. U kobiet, które zazwyczaj pomijane są w momencie omawiania tych kwestii, objawia się to odpowiednim nawilżeniem ścianek pochwy. Bez tego panie nie są w stanie odczuwać przyjemności z seksu, jedyne co czują to ból i dyskomfort.

U panów potencja objawia się możliwością utrzymania erekcji w czasie aktu seksualnego. I właśnie problem z potencją najbardziej dotkliwie dotyczy panów, ponieważ nie są oni w stanie utrzymać bądź osiągnąć pełnej erekcji. Spowodowane jest to wieloma czynnikami, zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi. Zalicza się do nich nieodpowiednią dietę, używki, alkohol, a także stres oraz depresję, której nie wolno lekceważyć. Z biologicznego punktu widzenia, problemy z erekcją polegają na niedostatecznym wypełnieniu ciał jamistych krwią, albo niezablokowaniem ujścia żył w prąciu. I na to właśnie pomóc mają leki na potencję.

Jak działają leki na potencję?

Głównym założeniem działania leków na potencję jest poprawa drożności żył. Dzięki czemu prącie może swobodnie wypełnić się osoczem. Dodatkowo leki te działają długofalowo, wspomagając naprawę układu krwionośnego. Zazwyczaj zastawek w żyłach, które potrafią wraz z wiekiem zawodzić wielu panów. Mimo że to naturalne, można z tym walczyć. I cieszyć się z owocnego życia seksualnego aż do późnej starości. Oczywiście, preparaty te nie wpływają na „ochotę na seks”.

Dlatego nie trzeba się martwić, że przez ich stosowanie uzależnimy się od seksu, to już zależy tylko i wyłącznie od nas. I od naszej partnerki bądź partnera oczywiście. Podsumowując, leki na potencje wpływają w dużej mierze na poprawę kondycji układu krwionośnego, a nie bezpośrednio na samo prącie. Nie musimy obawiać się również żadnych efektów ubocznych, o ile będziemy z nich korzystać z rozwagą i umiarem. Pamiętajmy, nic na siłę!

Polecamy także sprawdzić ranking leków na potencje

Skomentuj ten materiał