granat owoc

0

Chyba każdy stosujący diety odchudzające marzy o szybkich efektach. Niektórzy sięgają po syntetyczne przyśpieszacze metabolizmu, często zawierające etykietę „fat burning”. Większość z nich zawiera jednak naturalne składniki pochodzenia roślinnego.


Naszym zdaniem o wiele zdrowiej jest stosowanie w codziennej diecie roślin, niż ich syntetycznie wytworzonych odpowiedników. Zapewniamy, że mają one takie samo działania, a dodatkowo są lepiej przyswajane w organizmie. Oto lista produktów, które pozwolą ci zdobyć smukłą linie w krótszym czasie.

Z czego powinna składać się dieta?

Może to wielu zaskoczyć, ale korzystnie na nasz metabolizm wpływa kofeina zawarta w kawie. Sama w sobie nie spala co prawda tkanki tłuszczowej, ale stwarza w organizmie doskonałe do tego warunki.

Natomiast już bezpośrednio na redukcję tłuszczu wpływa kapsaicyna, zawarta w papryczkach chilli i pieprzu cayenne. Przyśpiesza proces termogenezy organizmu, czyli powoduje wzrost temperatury, który przyśpiesza metabolizm. Dzięki temu samoczynnie spalamy więcej tkanki tłuszczowej.

Kolejną przyprawą, która redukuje masę, jest kurkuma. Jej naturalne składniki sprawiają, że organizm tak chętnie nie gromadzi niepotrzebnej ilości tłuszczu w komórkach. Dzięki czemu w naturalny sposób wspomaga odchudzanie.


Co piszą o tym Nasi czytelnicy:


Jadwiga P. pisze:
Podobno naturalnym spalaczem tłuszczu jest również czerwona herbata pu-erh, Yerbamate no i zielona herbata. Chociaż chyba nie są zbyt skuteczne, bo pije je od dawna i jakoś bardziej atrakcyjnie przez to nie wyglądam. Wydaje mi się, że wszystko zależy od diety oraz ćwiczeń, bo bez tego ani rusz. Ludzie się karmią byle czym, a potem napiją się kawy i myślą, że dzięki tremu będą szczuplejsi, naprawdę to jest dość naiwne myślenie.


Prozdrowotnik pisze:
Zazwyczaj ludzie wierzą we wszystko, co przeczytają w internecie lub usłyszą w telewizje. Cudne herbatki, niesamowite preparaty odchudzające i inne cuda wianki, sprawiają, że i tak tyją bardziej bo jedzą tyle samo. Niestety nie ma utraty wagi bez żadnego wysiłku, każdy musi albo przejść na dietę, albo po prostu zacząć się bardziej ruszać, nie ma zupełnie innego rozwiązania problemu z nadwagą. Lepiej działać szybciej niż później, bo potem trudniej jest zrzucić wagę.


Marcelinka Z. pisze:
No tak po prostu często brakuje samodyscypliny do odchudzania się. Wiele ludzi woli wygodny fotel niż spacer po pracy. Teraz wszystko wszyscy chcieliby mieć łatwo szybko i przyjemnie bez konieczności w to wkładania jakiekolwiek wysiłku. Ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy, że tak po prostu się nie da. No i potem wydają kupę kasę na nieskuteczne preparaty do odchudzania.


Strongman pisze:
Fajnie, że można przeczytać taki artykuł, bo dodawanie w normalnych ilościach papryczki Chili czy kurkumy nie szkodzi, a może pomóc w diecie. Nie należy jednak wierzyć, że waga sama się zrzuci bez ćwiczeń ;). Zawsze potrzebny jest wysiłek, by mieć jakiekolwiek efekty na plus.

Skomentuj ten materiał