granat owoc

0

W gabinecie podologa można znaleźć wiele różnych, interesujących urządzeń. Każde z nich pełni określoną, ważną funkcję i wiąże się z charakterystycznymi cechami, od których zależy jakość realizowanych usług w gabinecie. Jednym z najważniejszych narzędzi jest frezerka podologiczna. Jak jednak rozpoznać tą najlepszej jakości? Można wejść na kerpro.pl, ale wcześniej warto przeczytać ten artykuł do końca.

Frezarka podologiczna – sekret tkwi w wykonaniu!

Frezarka podologiczna to profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegów na stopach. Do cech najlepszych modeli z całą pewnością należy zmienna regulacja prędkości obrotowej (zgodnie z ruchem wskazówek zegara / przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) – dzięki temu, specjalista może dopasować daną prędkość i jej kierunek w zależności od potrzeb.

Prędkość obrotów w dobrej jakości frezarce podologicznej wynosi do 30 000 obr / min, ale na rynku można spotkać te zarówno z większą, jak i większą mocą. To jaką wybrać, również zależy od potrzeb podologa. Ważne jest jednak w każdym przypadku, aby frezarka podologiczna mogła umożliwić optymalne wykorzystanie końcówek o małej i dużej średnicy. Warto też zwrócić uwagę na ciągłą regulację intensywności działania i wbudowanego dozownika wody. Dobrą ofertę podobnego sprzętu znajdziesz na kerpro.pl.

skóra człowieka

Zadbaj o swoją skórę. Wyeliminuj ewentualne ryzyko

System natryskowy jest ważny i lepiej zainwestować w frezarkę, która go posiada bowiem pozwala na obróbkę stopy która jest:

  • bezbolesna
  • higieniczna
  • dokładniejsza

Rękojeść frezarki podologicznej powinna posiadać wbudowane źródło światła, a wszystkie funkcje, powinny być wyświetlane na panelu sterowania. To bardzo pomocne i znacznie ułatwia sterowanie tym urządzeniem.

Budowa frezarki podologicznej zwykle obejmuje:

  • podstawę/bazę
  • rękojeść
  • przewód zasilający

Upewnij się też, że do zakupu została dołączona gwarancja oraz instrukcja obsługi. Uważnie zwróć uwagę na wszystkie dane techniczne.

Alternatywa dla klasycznej frezarki

Osoby, którym zależy na kompaktowości, w szczególności, jeśli podolog przyjmuje nie tylko stacjonarnie w gabinecie, ale też dojeżdżając do domu Klienta – powinny zerknąć na alternatywę jaką jest przenośna, mini frezarka podologiczna. To urządzenie kosmetyczne zapewnia to co najważniejsze, czyli możliwa jest z jego udziałem płynna i pełna regulacja, ale w nieco mniejszym zakresie od 3000 do 20000 obr./min. Najbardziej istotna jest jednak jej ergonomiczna konstrukcja, wygodnie umieszczony przełącznik i kontrola prędkości oraz zwykle 12-miesięczna gwarancja, która potwierdza, iż ma się do czynienia z solidnym narzędziem.

Skomentuj ten materiał