granat owoc

0

Choć czasy, gdy można było wyczekiwać godzinami w kolejkach na swoją kolej bezpowrotnie minęły, jednak w państwowych placówkach medycznych wciąż jeszcze panuje atmosfera dawnego ustroju.

Niemiła obsługa, godzinne opóźnienia i wielotygodniowe kolejki do specjalistów skutecznie zniechęcają, by wykonać badania profilaktyczne i zadbać o własne zdrowie. Czasem nie jest to kwestią wyboru i pilnie potrzebujemy porady lekarza lub wykonać badania. Czy jest sposób na bezstresowe leczenie? Tak-pakiet w prywatnym centrum medycznym.

lekarz pierwszego kontaktu

Zdjęcie: lekarz pierwszego kontaktu

Jak prywatne centrum medyczne dba o pacjentów?

Różnica odczuwalna jest już na etapie umawiania wizyty. Call center błyskawicznie podnosi słuchawkę, ponadto dostępna jest osobna linia telefoniczna dla nagłych przypadków, za pośrednictwem której można wezwać pogotowie. Prywatne centrum medyczne dysponuje sprzętem najwyższej jakości, karetki są dobrze wyposażone, a aparaty usg precyzyjne, dlatego można na nich oznaczyć nawet niewielki zmiany. W przypadku gdy trzeba oczekiwać na wizytę u specjalisty około tygodnia, a pacjent jest w nagłej potrzebie, może w każdej chwili skorzystać z prywatnego szpitala, a także z wizyty dodatkowej, która szybko zostaje dla niego zorganizowana. To ważne w przypadku bólu lub infekcji o ostrym przebiegu.

Przychodnia medyczna jest nowocześnie urządzona. Poczekalnie zawierają wygodne krzesła, automaty z kawą i wodą oraz przekąskami. W poczekalniach dla dzieci jest pełno zabawek, lecą bajki, a dzieci zdrowe przyjmowane są w innych godzinach niż dzieci chore, dzięki czemu nie zarażają się od siebie. Wizyty odbywają się punktualnie, więc możemy zatroszczyć się o zdrowie, nie tracąc czasu.

Pakiet medyczny obejmuje nie tylko podstawowe badania, takie jak badanie krwi i moczu, ale też wszystkie badania specjalistyczne po uzyskaniu skierowania od specjalisty, np. echo serca, usg, ktg, rtg. Pacjent może też wezwać lekarza do domu, gdy ma gorączkę i niewskazane jest odbywanie wizyty w przychodni. W pakiecie jest też uwzględniony przyjazd karetki, która zawiezie pacjenta do szpitala państwowego lub prywatnego. Pacjent może skontaktować się z lekarzem telefonicznie, w razie wątpliwości lub porozmawiać na czacie i wysłać pytanie mailowo.

Skomentuj ten materiał